Oversized Coats to wszystko, co pozwoli Ci wyeksponować Twoje krągłości

Moda

Ponadwymiarowe płaszcze są jednym z trendów w świecie mody. Istnieje tak wiele stylów i wzorów dostępnych na rynku, że możesz wybierać spośród nich.

Jeśli nie jesteś pewien, jaki rodzaj płaszcza będzie dobrze wyglądać na ciebie, to nie musisz się martwić, bo oto kilka wskazówek, abyś wyglądał szczuplej w ponadgabarytowym płaszczu.

1. Noś legginsy z wysokim stanem

Wysokie legginsy talii pomoże Ci dać curvy wygląd i będzie pokazać swoje policzki pośladków. W ten sposób uzyskasz efekt wyszczuplenia i sprawisz, że będziesz wyglądać szczuplej.

2. Dodaj trochę koloru do swoich ust

Usta są najważniejszą częścią ciała i jeśli nie masz doskonały kształt ust to dostaniesz zły efekt. Tak więc, jeśli chcesz, aby twoje usta wyglądają oszałamiająco to musisz spróbować dodać kolor do niego.

3. Staraj się unikać chudych dżinsów

Skinny jeans sprawi, że będziesz wyglądać szczuplej i sprawi, że będziesz wyglądać szczuplej. Więc, nie nosić skinny jeans.

4. Noś dopasowaną kurtkę

Jeśli nosisz oversizową kurtkę, wtedy będziesz wyglądać szczuplej. Dopasowana kurtka sprawi, że będziesz wyglądać szczuplej i jeśli masz kwadratowe ciało to jest to najlepszy sposób, aby je zakryć.

5. Noś szalik

Noszenie szalika jest najlepszym sposobem, aby ukryć krzywe. Jeśli nosić szalik, a następnie będzie wyglądać szczuplejsze.

Wnioski:

To były najlepsze wskazówki, abyś wyglądał szczuplej w ponadwymiarowym płaszczu. Jeśli stosujesz się do którejś z tych wskazówek, wtedy na pewno będziesz wyglądać szczuplej.