Modne paznokcie 2019

0
3085
modne paznokcie 2019 wiosna

Modne paznokcie 2019

Nowy rok zawsze przynosi pewne nowości w trendach. Dziś zajmiemy się trendami zdobnictwa paznokci w tym i w nadchodzącym sezonie. Zobaczmy, co się zmieniło, a co pozostało takie same i na co się nastawić, chcąc mieć piękne i modne paznokcie 2019 roku.

Modne paznokcie wiosna 2019

Styl

Wiosną na paznokciach zobaczymy sporo brokatu. Nie jest to właściwie żadna nowość, jednak w roku 2019 brokat na paznokciach nieco zmienia swoje oblicze. Modne stały się kolory ombre oraz odcienie burgundu i purpury. Najlepiej będzie, jeżeli brokatem obsypiemy sam końcówki paznokci lub brzegi całej płytki.

modne paznokcie 2019

Najmodniejszy kolor

W kolorystyce króluje złoto. Złote paznokcie na salonach wyglądają świetnie i aktualnie stanowią najlepszy wybór do wieczorowej kreacji.

Najlepszy wzór

Marmur. Jednak nie klasyczny czarno-biały, jaki widywaliśmy jeszcze niedawno. Aktualnie najbardziej trendy jest marmur w odcieniach ciemnego amarantu i granatu.

modne paznokcie 2019 lato

Ozdoby

Wiosna 2019 roku w dalszym ciągu najlepiej ozdobić paznokcie różnego rodzaju biżuterią. Jednak nie tylko perłami i kolczykami. Modne stały się pełne biżuteryjne aplikacje, takie jak fragmenty łańcuszków czy minibroszki. Właściwie możemy wykorzystać dowolne wzory, a im więcej dodatków, tym lepiej.

Modne paznokcie lato 2019

Styl

Abstrakcyjne wzory. To chyba największa nowość nadchodzącego sezonu. Trochę frazesów, przypominających zygzaki i trochę rozmazanej akwareli. Najlepiej w kolorach jasnego błękitu. Modnie i ciekawie, takie paznokcie świetnie prezentują się przy dowolnej kreacji. Popularne stają się również motywy fal, najlepiej w biało transparentnej barwie. Przy wzorach, jak widać, króluje jasna kolorystyka, jednak czy biel i błękit będą najmodniejsze przy jednokolorowych projektach?

modne paznokcie 2019 wiosna

Kolor

Najbardziej pożądana będzie czerwień, choć to nie nowy trend, a klasyka. Mimo tego, modelki wciąż zachwycają pięknymi paznokciami w tym odcieniu. Powszechny wcześniej burgund zastąpi jednak jaskrawość w tonach karminu i oranżu. Nie tylko czerwień. Modne są również paznokcie w graficie, granacie lub czerni. Są to kolory, idealnie komponujące się z większością barw, a więc stanowić będą model uniwersalny. Znawcy mody stawiają również na łączenie ze sobą ciemnych barw dla lepszego efektu.

Ozdoby

Na salonach mody oraz na Instagramie możemy zobaczyć, że popularne stały się wszelkiego rodzaju naklejanki, brokatowe ombre oraz metaliczne lakiery, odbijające się w świetle dyskotekowych lamp. Wynika z tego, że najlepiej ozdobić paznokcie na błyszcząca, aby wyróżnić się w tłumie.

modne paznokcie 2019

ZOSTAW KOMENTARZ