Jak wybrać strój dla grubych nóg

Moda

Grube nogi są najbardziej pożądaną częścią kobiety, ale jeśli masz grube nogi to nie dostaniesz wielu komplementów. Powinieneś spróbować uzyskać wyszczuplające i tonizujące nogi ćwiczenia, ale w przypadku jakiegokolwiek problemu, powinieneś spróbować nosić odpowiedni strój dla grubych nóg.

Nie powinnaś nosić sukienek z wysokimi hemlinami i powinnaś unikać tych sukienek, które mają krótkie i obcisłe topy. Więc, co możesz zrobić, jeśli masz grube nogi?

Cóż, możesz iść na sukienki o długości do kolan z otwartą szyją i bez rękawów. Upewnij się, że nie nosisz krótkich sukienek, to ukryje twoje uda i nie dostaniesz komplementów. Ponadto, możesz nosić sukienki z wyższym rozcięciem z tyłu i cienkim materiałem z przodu.

Jeśli nosisz szorty, to upewnij się, że ich długość nie przekracza długości kolan. Jeśli więc chcesz pokazać swoje uda, to unikaj noszenia krótkich spódnic.

Czego unikać:

Powinnaś unikać noszenia sukienek z wysokim rozcięciem z przodu i grubym materiałem z tyłu.

Wnioski:

Podsumowując, jeśli chcesz nosić coś, co ukryje Twoje uda i sprawi, że będziesz wyglądać szczuplej, to możesz nosić sukienki o długości do kolan z otwartym dekoltem i bez rękawów.