Fryzury na wesele

Masz w planach zabawę weselną w tym roku? Świetnie, przedstawiamy fryzury na wesele modne w tym roku. Więc co wybrać… blond, coś ciemniejszego, czy nowe cięcie? Skupiamy się na tym jakie powinny być fryzury weselne, czyli eleganckie i kobiece, dopasowane do kreacji, znaczenie ma także charakter przyjęcia. Fryzura powinna jednak przede wszystkim podobać się Tobie. Rozważmy aspekt dotyczący charakteru imprezy. Przesadnie bogata i wymyślna fryzura nie sprawdzi się na skromnym i kameralnym przyjęciu. Fryzura podobna do fryzury panny młodej, to także nie jest najlepszy pomysł. Kobiety młode powinny zwrócić uwagę na to, aby się zbytnio nie postarzać, co może mieć miejsce przy wyborze bardzo klasycznej fryzury, doradzamy coś bardziej odważnego.

Galeria: Fryzury na wesele

Damskie fryzury na wesele są mocno powiązane z trendami jakie panują danego roku. W tym roku przeważa świeżość, przykładem mogą być upięcia włosów znajdujących się w przedniej części głowy. Naturalne fale na włosach oraz bardzo dziewczęce warkocze francuskie to hit, któremu nie będzie mogło oprzeć się wiele kobiet. Przy wyborze fryzury warto zwrócić uwagę na trwałość, aby do końca imprezy zachować klasę i szyk.

Jakie fryzury na wesele?

Długie włosy

Obszerne loki i fale – w połączeniu z odkrytymi ramionami będą świetne, dodają dziewczęcego uroku. Polecamy rozważyć połączenie loków w dolnej fazie fryzury z włosami prostymi górnej części.

Włosy rozpuszczone z lekkim splotem

Rozpuszczone włosy świetnie sprawdzą się z delikatnymi i najróżniejszymi splotami.

Koki

Dobrze przemyślane klasyczne rozwiązania zawsze zrobią dobre wrażenie.

Warkocze są teraz w modzie

Fryzury na wesele z różnego rodzaju warkoczami są bardzo romantyczne. Warkocze niesymetryczne budzą zainteresowanie i podziw. Już od kilku sezonów warkocze są trendy i nie zmienia się to w tym roku.

Krótkie włosy

Krótkie włosy najlepiej luzem, lekko podniesione, nada to wyrazu kontrolowanego nieładu, dobrze sprawdzą się drobne ozdoby, dodatki. Sprawdzą się wszelkiego rodzaju spinki, czy opaski z cekinami czy cyrkoniami.

ZOSTAW KOMENTARZ